Rychlý kontakt
Tel: Roman Pražák
+420 739 160 033
Email: info@folie-tonovani.cz
Adresa: 9. května 1613/2
Bruntál 79201
Provoz: Staroměstská 1
areál mlékáren
Bruntál 79201
IČ: 73037036
Vzorník

Zde si můžete vyzkoušet tónování autoskel a Color Change na interaktivním modelu.

facebook

Okenní fólie

Okenní fólie vytvářejí vyrovnané prostorové klima a v létě snižují průnik tepla do vnitřních prostor. Některé typy okenních fólií dokáží snížit teplotu v interiéru u velkých prosklených ploch v létě až o desítky stupňů a v zimě snížit tepelnou ztrátu řádově v desítkách procent (až 30%). Jiné typy fólií slouží pro jednoduchou a přitom účinnou ochranu skla proti rozbití.

Protisluneční fólie

Protisluneční typ fólií je nabízen v reflexní (zrcadlové) nebo nereflexní variantě. Obě provedení účinně zabraňují proniknutí UV záření a slunečního záření do interiérů budov a kanceláří.

Protisluneční fólie
  • zamezí přehřívání interiérů okny v létě
  • snížení nákladů na klimatizaci
  • zajišťují soukromí
  • dávají oknům i budově nový design
  • ochrání před předčasným stárnutím materiálu
  • zabrání oslňování v letních dnech

Tepelně-izolační fólie

Omezují tepelné ztráty v zimním období a celkově tak zvyšují termo-izolační vlastnosti budovy, bytu či kanceláře. Tepelné úniky skrze okenní tabule lze aplikací tepelně-izolační fólie snížit až o 25%, což dává návratnost investice v průměru do 5ti let.

Spojením tepelně-izolačního účinku s protisluneční ochranou do jedné fólie, lze získat účinnou ochranu před vnějšími vlivy po celý rok.

Bezpečnostní a ochranné fólie

Z důvodů jednoduché a současně účinné ochrany skla byla vyvinuta fólie proti střepinám a nárazům. Větší skleněné plochy musí splňovat jisté bezpečnostní vlastnosti, které v maximální míře vyloučí řezné a bodné rány roztříštěným sklem.

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie obvykle udrží po vhození kamene nebo po tlakové vlně skleněnou tabuli v okenním rámu. Sklo se sice rozbije, ale nevysype se. Tento způsob ochrany je vhodný především tam, kde hrozí zvýšené riziko vloupání.

Další neméně důležitou vlastností bezpečnostních fólií je schopnost podstatně déle odolat tepelným tlakovým vlnám v případě požáru. V zahraničí se fólie stále více používají v protipožární ochraně.

Bezpečnostní fólie mají také velmi odolnou vrstvu proti poškrábání.

Dekorativní fólie

Privátní a dekorativní fólie

Privátní fólie jsou určeny především tam, kde je požadavek zamezit průhledu a zajistit tak větší soukromí. Imitují pískované sklo a jsou nabízeny v několika barevných odstínech. Dekorativní fólie výrazným způsobem vylepšují vzhled volných skleněných ploch v interiéru.

Ukázky našich prací >>
Mapa stránek © All rights reserved 2016 JASA - IT
Barum Pneu